0
0
0
0
1
11
Dębowe Tarasy Logo
Debowetarasy.pl / Dębowe Tarasy / O osiedlu
Nowe mieszkania w Katowicach

O osiedlu

Dębowe Tarasy to katowicka inwestycja o śródmiejskiej lokalizacji.

W ramach III fazy inwestycji w czerwcu 2014 r. zakończyła się budowa 317 komfortowych i funkcjonalnych mieszkań w trzech budynkach: 11-kondygnacyjnym oraz dwóch 5-kondygnacyjnych. Ci, którzy w nich zamieszkają dołączą do istniejącej społeczności osiedla, którego 509 mieszkań oddanych do użytku w ramach etapów I i II zostało wcześniej sprzedanych.

Położenie nowego osiedla: Katowice - samo centrum miasta, z bardzo łatwym dostępem do jego infrastruktury oraz kluczowych arterii komunikacyjnych, w dodatku blisko największego w Europie parku miejskiego (Park Śląski, d. WPKiW) oraz wielofunkcyjnego centrum handlowego Silesia City Center. Bliskość przedszkoli, szkół, uczelni oraz istniejących i powstających biurowców jest kolejnym atutem Dębowych Tarasów.

Budynki na osiedlu są wyposażone w parking podziemny, komórki lokatorskie, windy oraz obszerne tarasy, ogródki lub balkony. Wstęp jest monitorowany i możliwy za pomocą pilota oraz kart dostępu. Goście i mieszkańcy mogą też skorzystać z bezpłatnych naziemnych miejsc postojowych.

Inwestycja w mieszkanie na Dębowych Tarasach to dla przedsiębiorczych osób atrakcyjne źródło dodatkowego dochodu. Chroni kapitał przed inflacją, a także stanowi swoistą lokatę rentierską. To realne dzięki wysokiej stopie zwrotu z inwestycji, sięgającej nawet 10 proc. netto rocznie. Mieszkania na osiedlu Dębowe Tarasy wynajmują się niemalże „od ręki”, a stawki za wynajem osiągają stołeczny poziom.