0
0
0
0
1
11
Dębowe Tarasy Logo
Debowetarasy.pl / Dębowe Tarasy / Lifestyle
Nowe mieszkania w Katowicach
 • Miasto po godzinach

  Na chwilę, na moment, na długi spacer. Miasto po godzinach. Odpoczywające w parkowych alejkach, wpatrujące się w gwiazdy, bawiące się na placach i skwerach. Aktywne, szalone z wielką dawką adrenaliny i beztroskich rodzinnych przyjemności. Rolki, rower, golf. Tak blisko, tak jak lubisz.

  rozwiń zwiń
 • Miasto na co dzień

  Tutaj każdy dzień ma swój rytm. Nauka, praca, kawa w przerwie, popołudniowy lunch. Miasto na co dzień. Miasto na dzień dobry. Pełne energii, ruchu i tysiąca spraw. Biegnące na spotkanie, mijające się na skrzyżowaniach ulic. Zapatrzone w sklepowe witryny i zatrzymujące się na chwilę wytchnienia przy kawiarnianym stoliku. Wystarczy tylko uchylić drzwi. Jest tuż-tuż.

  rozwiń zwiń
 • Miasto na jedno skinienie

  Miasto aspiracji, metropolia sztuki, przestrzeń artystycznych wydarzeń, a może po prostu miejsce towarzyskich imprez, nieustającej klubowej zabawy i kameralnych kawiarnianych spotkań. Festiwale, premiery, wystawy. Teatry, muzea, happeningi. Miasto w pełnym repertuarze. Na każdy dzień, na jedno skinienie.

  rozwiń zwiń
 • Perspektywa miasta

  Nowoczesne, tętniące życiem, pulsujące rytmem miasta, a zarazem bezpieczne i spokojne, schowane w domowym zaciszu. Tutaj miasto jest na wyciągnięcie ręki. Stąd co dnia roztacza swoją niezwykłą panoramę. Budzi się co rano i zasypia co noc tuż obok do poduszki. To wszystko zapewnią ci „Dębowe Tarasy” – nowe osiedle Katowice.

  rozwiń zwiń