0
0
0
0
1
11
Dębowe Tarasy Logo
Debowetarasy.pl / Dębowe Tarasy / Dlaczego Dębowe Tarasy?
Nowe mieszkania w Katowicach
 • Lokalizacja

  Zaletą projektu jest lokalizacja w centrum Katowic, z bezpośrednim dostępem do głównych arterii komunikacyjnych Śląska i transportu publicznego. To idealne miejsce zarówno dla osób szukających aktywnego sposobu wypoczynku, jak i tych, których cieszą uroki nowoczesnego miasta. Wielkomiejska infrastruktura centrum Katowic, zarazem spokój i otaczająca zieleń, czynią Dębowe Tarasy jedyną w swoim rodzaju ofertą na rynku nowych nieruchomości w Katowicach.

  W pobliżu osiedla przebiega ścieżka rowerowa, która prowadzi do zielonych terenów miasta, w tym m.in. Parku Śląskiego (pogranicze Katowic i Chorzowa). To największa w Europie tego typu przestrzeń parkowa (pow. ok. 600 ha.) o charakterze rozrywkowo-wypoczynkowym.

  Mieszkańcy nowego osiedla Katowice – „Dębowe Tarasy” mają też w zasięgu ręki jedno z największych w Polsce centrów handlowych: Silesia City Center, z najbogatszą w regionie ofertą handlową oraz multipleksem kinowym i klubem fitness. Rozrywki dostarczą również blisko położone teatry (m.in. Teatr Śląski w Katowicach oraz Teatr Rozrywki w Chorzowie), ultranowoczesna sala NOSPR, odnowiona Filharmonia Śląska, katowicka hala „Spodek” oraz nowoczesny obiekt Kultury: Muzeum Śląskie.

 • Architektura i wysoki standard

  Dębowe Tarasy to inwestycja mieszkaniowa, którą wyróżnia miejski styl, nowoczesny charakter i przyjazny klimat miejsca. Dzięki zastosowaniu najnowszych, energooszczędnych technologii, doskonałych materiałów budow­lanych oraz optymalnych rozwiązań architektonicznych uzyskano ponadprzeciętny standard i wysoką jakość inwestycji. Architektonicznie Dębowe Tarasy nawiązują do nowoczesnej, wielkomiejskiej elegancji. Ich znakiem szczególnym są budynki o kaskadowej architekturze oraz bardzo widne mieszkania. Odpowiednio dobrane elementy małej architektury, harmonijnie zaprojektowane miejsca zabaw oraz naturalnie wkomponowane zielone przestrzenie tworzą jedyne w swoim rodzaju miejsce życia i wypoczynku.

  Projekt osiedla powstał w katowickiej pracowni STABIL.

 • Komfort i bezpieczeństwo

  Nie ma nic cenniejszego od poczucia bezpieczeństwa i spokoju. Mieszkanie to przestrzeń intymna, dlatego Dębowe Tarasy otaczają swoich mieszkańców szczególną opieką. Dyskretny system monitoringu, stanowi­ska ochrony, automatyczne, sterowane pilotem, bramy wjazdowe i garażowe zapewniają maksimum kom­fortu i minimum ingerencji w sferę prywatną mieszkańców. Tym się właśnie wyróżniają nowoczesne nieruchomości. Katowice to miasto ludzi ceniących przemyślane rozwiązania.

 • Niezrównany wybór

  Funkcjonalność i indywidualizm w aranżacji wnętrz. To dwie kluczowe cechy oferty mieszka­niowej nowego osiedla, Katowice – „Dębowe Tarasy”. Aktualnie oferujemy mieszkania od 26 do 106 m kw. powierzchni, posiadające, prawie w każdym wariancie, balkony na piętrach lub ogródki na parterze. Apartamenty od 6 do 11 piętra mają panoramiczne tarasy. Do każdego z nich oferujemy miejsca parkingowe oraz ko­mórkę lokatorską w podziemiu budynku. Południowe położenie osiedla sprawia, że mieszkania są w naturalny sposób doskonale nasłonecznione.